Hakkımızda

TARİHÇE

ELCON Elektrik Otomasyon ve Endüstriyel Isıtma Sistemleri olarak çalışma hayatına başlayan firmamız Isıtıma Sistemleri ve Endüstriyel Otomasyon çözümlerinde birçok sektöre hizmet vermektedir. Infrared ısıtma teknolojisiyle ilgili tüm gelişmeleri müşterilerine sunabilmek ve sektörde fark yaratmak adına devamlı AR-GE çalışmaları yaparak müşterilerine en doğru hizmeti sunmayı prensip edinmiştir.


İnovasyon

Açık alan ısıtma sistemlerinde ,yüksek infrared teknolojisi ile inovatif çözümler üretiyoruz. İnovasyon fikirlerimizde daha önce karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek ya da hali hazırda var olan ürünü geliştirme ve iyileştirmeye yoluna gitmektedir. Ürün çalışmalarımız ısıtma verimliliğini maksimize ederken enerji sarfiyatını da minimuma indirmektedir.


AR-GE

Araştırma ve pratik deneyimden elde edilen mevcut bilgiden yararlanarak yeni malzemeler, yeni ürünler, yeni süreçler, sistemler ve hizmetler sağlamaya, fazla değer üretebilmek için mevcut ve erişilebilir kaynakları daha etkili ve verimli kullanmaya ve hali hazırda var olan ürününde geliştirilmesi yoluna gitmekteyiz. Aynı zamanda rekabet gücünü artırırken insani ve teknolojik yeteneklerini daha yararlı kullanmanın yolunu açmaktayız.


Firma Resmi Bilgileri

Sicil No:915456 
Vergi No:3310528332 
Vergi Dairesi:Şişli 
Mersis No:0331052833200011